Trajekt z Mahon do Barcelona

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 6 přechodů týdně
    7 hod
    Získat cenu

Linka Mahon Barcelona spojuje Baleáry s Spanelsko, provozovány společností Trasmediterranea. Porovnáváme ceny a časy pro Mahon do Barcelona, ale ukážeme vám také ceny za Ciutadella do Barcelona a Mahon do Valencie abychom vám pomohli dostat se z Baleáry do Spanelsko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Mahon do Barcelona s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Mahon do Barcelona, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Mahon do Barcelona.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Mahon do Barcelona pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Mahon do Barcelona si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Mahon do Barcelona.