Trajekt Mahon

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Mahon Trasy

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Mahon s AFerry. Pomocí služby Mahon můžete provozovat trajekty kolem Baleáry a také do Spanelsko. Domácí služby v oblasti Baleáry jsou k dispozici od Mahon do Palma zatímco trajekty pryč od Baleáry plachty Barcelona a Valencie.

Mahon Trajektové společnosti

Trajekty do / z Mahon jsou provozovány společností Trasmediterranea. Když hledáte trajekt do Mahon, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Mahon trajekty s Trasmediterranea jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Mahon bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Mahon s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Mahon, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Mahon.
  • Přístav Mahon
  • Přístav Mahon
  • Přístav Mahon

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Mahon pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Mahon si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Mahonon

Mahon Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Balearia

Moll del Cos Nou, s/n, Menorca, Balearics, 07701, Spain

Trasmediterranea

Muelle Comercial, s/n, C.P. 07701, Balearics