Malmo Trajekty

Mapa

Obnovit nabídku

Malmö Trasy

Rezervujte si trajekt do Malmö s AFerry. Trajekty do Malmö, v Svédsko, jsou k dispozici od Dánsko a Německo. Můžete si vzít trajekt do Malmö z Kodaň a Travemunde.

Malmö Trajektové společnosti

Trajekty do / z Malmö jsou provozovány společností Finnlines a Oresundbron. Vzhledem k tomu, že společnosti 2 trajekty provozují a provozují služby Malmö, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Malmö, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Malmö trajekty s Finnlines a Oresundbron jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Malmö bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Malmö s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Malmö, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Malmö.

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Travemunde - Malmo
(Finnlines)
€378
  • Rezervováno: Wednesday, January 15, 2020
  • Cesta: Sunday, July 5, 2020 - Saturday, July 25, 2020
  • Auto + 3

Akční nabídky

  • Malmo Trajekty
  • Malmo Trajekty
  • Malmo Trajekty

Malmö Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Oresundbron

Oresund Bridge, Malmö, Sweden