Trajekt z Malmö do Kodaň

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 96ové přechody denně
    10 min
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Malmö Kodaň spojuje Svédsko s Dánsko, provozovány společností Oresundbron. Porovnáváme ceny a časy pro Malmö do Kodaň, ale ukážeme vám také ceny za Göteborg do Frederikshavn a Varberg do Grenaa abychom vám pomohli dostat se z Svédsko do Dánsko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Malmö do Kodaň s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Malmö do Kodaň, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Malmö do Kodaň.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Malmö do Kodaň pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Malmö do Kodaň si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Malmö do Kodaň.