Trajekt z Malmö do Travemunde

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 2ové přechody denně
    8 hod 45 min
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Malmö Travemunde spojuje Svédsko s Německo, provozovány společností Finnlines. Porovnáváme ceny a časy pro Malmö do Travemunde, ale ukážeme vám také ceny za 4 dalších trajektů abychom vám pomohli dostat se z Svédsko do Německo v nejlepším čase za nejlepší cenu:

  • Göteborg do Kiel
  • Trelleborg do Rostock
  • Trelleborg do Sassnitz
  • Trelleborg do Travemunde

Rezervujte si trajekt z Malmö do Travemunde s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Malmö do Travemunde, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Malmö do Travemunde.

Levné ceny Malmö do Travemunde

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Malmö do Travemunde pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Malmö do Travemunde si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Malmö do Travemunde.