Manche Iles Express trajektem

Manche Iles Express
Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Manche Iles Express trajektem - přehled Rezervujte si trajekt společnosti Manche Iles Express trajektem snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování tras společnosti Manche Iles Express trajektem, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům společnosti Manche Iles Express trajektem.

Přehled

Informace o odbavení

Cestující se musí přihlásit k nástupu na palubu nejméně 1 hodinu před odletem. Každý cestující, včetně cestujících, kteří mají lístky a přijíždějí k odbavení méně než 30 minut před odletem, může být odmítnut nástup na palubu a nebude se proti němu bránit. Cestující, kterým byl odepřen nástup na palubu z důvodu pozdního příjezdu za odbavení, zůstanou odpovědní za náklady na jízdné. Při rezervaci obdržíte druhé potvrzení, které bude obsahovat referenční číslo Manche Iles Express. Prosím, mějte toto s sebou pro odletové a příjezdové postupy, protože bez reference Manche Iles Express nebudete moci cestovat.

Trasy:
Nejkratší přechod:

Nejoblíbenější trasa:

Akční nabídky

Manche Iles Express Trasy

    • Manche Iles Express trajektem trajekty s AFerry.cz
    • Manche Iles Express trajektem trajekty s AFerry.cz


    Jak provést rezervaci

    Porovnejte ceny všech trajektů společnosti Manche Iles Express trajektem pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt společnosti Manche Iles Express trajektem si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na ''hledat'' nebo ''Ukázat cenu'' a ještě dnes si rezervujte trajekt společn