Manche Iles Express trajektem

Mapa

Obnovit nabídku

Manche Iles Express trajektem - přehled Rezervujte si trajekt společnosti Manche Iles Express trajektem snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování tras společnosti Manche Iles Express trajektem, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům společnosti Manche Iles Express trajektem.

Přehled

Informace o odbavení

Cestující se musí přihlásit k nástupu na palubu nejméně 1 hodinu před odletem. Každý cestující, včetně cestujících, kteří mají lístky a přijíždějí k odbavení méně než 30 minut před odletem, může být odmítnut nástup na palubu a nebude se proti němu bránit. Cestující, kterým byl odepřen nástup na palubu z důvodu pozdního příjezdu za odbavení, zůstanou odpovědní za náklady na jízdné. Při rezervaci obdržíte druhé potvrzení, které bude obsahovat referenční číslo Manche Iles Express. Prosím, mějte toto s sebou pro odletové a příjezdové postupy, protože bez reference Manche Iles Express nebudete moci cestovat.

Trasy:
2
Nejkratší přechod:
Granville - St Helier
1 hod 25 min
Nejoblíbenější trasa:

Manche Iles Express Trasy

Akční nabídky

  • Manche Iles Express trajektem trajekty s AFerry.cz
  • Manche Iles Express trajektem trajekty s AFerry.cz


Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech trajektů společnosti Manche Iles Express trajektem pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt společnosti Manche Iles Express trajektem si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na ''hledat'' nebo ''Ukázat cenu'' a ještě dnes si rezervujte trajekt společn

Video

Manche Iles Express YouTube Video