Manche Iles Express trajektem

Mapa
 • Manche Iles Express trajektem
  Manche Iles Express trajektem

Obnovit nabídku

Manche Iles Express trajektem trajekty s AFerry.cz

Manche Iles Express trajektem - přehled Rezervujte si trajekt společnosti Manche Iles Express trajektem snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování tras společnosti Manche Iles Express trajektem, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům společnosti Manche Iles Express trajektem.

Manche Iles Express TrasyJak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech trajektů společnosti Manche Iles Express trajektem pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt společnosti Manche Iles Express trajektem si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na ''hledat'' nebo ''Ukázat cenu'' a ještě dnes si rezervujte trajekt společn

Informace o odbavení

Cestující se musí odbavit pro nastoupení minimálně 1 hodinu před odjezdem. Každému cestujícímu, včetně cestujících, kteří mají jízdenku, přijíždějícímu na odbavení méně než 30 minut před odjezdem, může být zamítnut nástup a nebude moci si stěžovat proti společnosti MANCHE ILES EXPRESS. Cestující, kterým byl odmítnut vstup na palubu z důvodu pozdního příjezdu na odbavení, bude i nadále odpovědný za cenu jízdného. Každý cestující musí mít jízdenku před nástupem na trajekt. Vstupenky musí být uchovány cestujícím po celou dobu přejezdu a při příjezdových a odjezdových procedurách.

Manche Iles Express Přístavy

Normanských ostrovech

Francie

 • Dielette

  Port Address: Gare Maritime
  Terre plein du Port DiAclette, 50340 Flamanville
  France

  Přístav Dielette

 • Carteret

  Port Address: Gare Maritime
  Rue du Port 50270, Barneville-Carteret
  France

  Přístav Carteret

 • Granville

  Port Address: Gare Maritime
  Rue des Isles, 50400 Granville
  France

  Přístav Granville

Video

Manche Iles Express YouTube Video