Mantoudi Trajekty

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Mantoudi Trasy

 • Alonissos až Mantoudi / Mantoudi až Alonissos
  2 přechodů týdně
  1 hod 45 min
 • Glossa až Mantoudi / Mantoudi až Glossa
  5 přechodů týdně
  1 hod 30 min
 • Skiathos až Mantoudi / Mantoudi až Skiathos
  1ové přechody denně
  1 hod 30 min
 • Volos až Mantoudi / Mantoudi až Volos
  6 přechodů týdně
  5 hod 30 min

Rezervujte si trajekt do Mantoudi s AFerry. Trajekty do Mantoudi, v Recko, jsou k dispozici od Sporady Island. Můžete si vzít trajekt do Mantoudi z Alonissos.

Mantoudi Trajektové společnosti

Trajekty do / z Mantoudi jsou provozovány společností ANES Ferries. Když hledáte trajekt do Mantoudi, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Mantoudi trajekty s ANES Ferries jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Mantoudi bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Mantoudi s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Mantoudi, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Mantoudi.

Akční nabídky

 • Mantoudi Trajekty
 • Mantoudi Trajekty
 • Mantoudi Trajekty

Mantoudi Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu