Trajekt z Mariehamn do Helsinki

Mapa

Obnovit nabídku

  • 3ové přechody denně
    10 hod 5 min
    Získat cenu
  • 6 přechodů týdně
    10 hod 20 min
    Získat cenu

Linka Mariehamn Helsinki spojuje Aland s Finsko, provozovány společností Tallink Silja a Viking Line. Porovnáváme ceny a časy pro Mariehamn do Helsinki, ale ukážeme vám také ceny za Langnas do Turku a Mariehamn do Turku abychom vám pomohli dostat se z Aland do Finsko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Mariehamn do Helsinki s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Mariehamn do Helsinki, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Mariehamn do Helsinki.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Mariehamn do Helsinki pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Mariehamn do Helsinki si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Mariehamn do Helsinki.

Alternativní Trasy