Trajekt z Mariehamn do Helsinki

Mapa
 • Trajekt z Mariehamn do Helsinki
  Trajekt z Mariehamn do Helsinki

 • Trajekt z Mariehamn do Helsinki
  Trajekt z Mariehamn do Helsinki

Obnovit nabídku

Trajekt z Mariehamn do Helsinki s AFerry.

 • 7 přechodů týdně
  10 hod 5 min
  Získat cenu
 • 7 přechodů týdně
  10 hod 20 min
  Získat cenu

Linka Mariehamn Helsinki spojuje Aland s Finsko, provozovány společností Tallink Silja a Viking Line. Porovnáváme ceny a časy pro Mariehamn do Helsinki, ale ukážeme vám také ceny za Langnas do Turku a Mariehamn do Turku abychom vám pomohli dostat se z Aland do Finsko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Mariehamn do Helsinki s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Mariehamn do Helsinki, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Mariehamn do Helsinki.

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Mariehamn do Helsinki pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Mariehamn do Helsinki si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Mariehamn do Helsinki.

Alternativní Trasy