Trajekt z Mariehamn do Stockholm

Mapa

Obnovit nabídku

  • 4ové přechody denně
    4 hod 30 min
    Získat cenu
  • 2ové přechody denně
    5 hod 30 min
    Získat cenu

Linka Mariehamn Stockholm spojuje Aland s Svédsko, provozovány společností Tallink Silja a Viking Line. Porovnáváme ceny a časy pro Mariehamn do Stockholm, ale ukážeme vám také ceny za Langnas do Stockholm, Mariehamn do Kapellskar a Turku do Langnas abychom vám pomohli dostat se z Aland do Svédsko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Mariehamn do Stockholm s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Mariehamn do Stockholm, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Mariehamn do Stockholm.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Mariehamn do Stockholm pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Mariehamn do Stockholm si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Mariehamn do Stockholm.

Alternativní Trasy