Trajekt z Mariehamn do Stockholm

Mapa
 • Trajekt z Mariehamn do Stockholm
  Trajekt z Mariehamn do Stockholm

 • Trajekt z Mariehamn do Stockholm
  Trajekt z Mariehamn do Stockholm

Obnovit nabídku

Trajekt z Mariehamn do Stockholm s AFerry.

 • 2ové přechody denně
  4 hod 30 min
  Získat cenu
 • 3ové přechody denně
  5 hod 30 min
  Získat cenu

Linka Mariehamn Stockholm spojuje Aland s Svédsko, provozovány společností Tallink Silja a Viking Line. Porovnáváme ceny a časy pro Mariehamn do Stockholm, ale ukážeme vám také ceny za Langnas do Stockholm, Mariehamn do Kapellskar a Turku do Langnas abychom vám pomohli dostat se z Aland do Svédsko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Mariehamn do Stockholm s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Mariehamn do Stockholm, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Mariehamn do Stockholm.

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Mariehamn do Stockholm pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Mariehamn do Stockholm si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Mariehamn do Stockholm.

Alternativní Trasy