Trajekt z Marseille do Bastia

Mapa

Obnovit nabídku

  • 6 přechodů týdně
    11 hod
    Získat cenu
  • 6 přechodů týdně
    11 hod
    Získat cenu

Linka Marseille Bastia spojuje Francie s Korsika, provozovány společností Corsica Linea a La Meridionale. Porovnáváme ceny a časy pro Marseille do Bastia, ale ukážeme vám také ceny za Nice do Bastia a Toulon do Bastia abychom vám pomohli dostat se z Francie do Korsika v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Marseille do Bastia s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Marseille do Bastia, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Marseille do Bastia.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Marseille do Bastia pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Marseille do Bastia si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Marseille do Bastia.

Alternativní Trasy