Trajekt z Marseille do Porto Torres

Mapa

Obnovit nabídku

  • 2 přechodů týdně
    17 hod
    Získat cenu

Linka Marseille Porto Torres spojuje Francie s Sardinie, provozovány společností Corsica Linea a La Meridionale. Porovnáváme ceny a časy pro Marseille do Porto Torres, ale ukážeme vám také ceny za Nice do Golfo Aranci a Toulon do Porto Torres abychom vám pomohli dostat se z Francie do Sardinie v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Marseille do Porto Torres s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Marseille do Porto Torres, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Marseille do Porto Torres.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Marseille do Porto Torres pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Marseille do Porto Torres si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Marseille do Porto Torres.

Alternativní Trasy