Trajekt Melilla

Mapa

Obnovit nabídku

Melilla Trasy

Rezervujte si trajekt do Melilla s AFerry. Domácí služby v oblasti Spanelsko jsou k dispozici od Melilla do Almeria, Malaga a Motril.

Melilla Trajektové společnosti

Trajekty do / z Melilla jsou provozovány společností Balearia, Naviera Armas a Trasmediterranea. Vzhledem k tomu, že společnosti 3 trajekty provozují a provozují služby Melilla, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Melilla, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Melilla trajekty s Balearia, Naviera Armas a Trasmediterranea jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Melilla bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Melilla s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Melilla, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Melilla.

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Almeria - Melilla
(Balearia)
€71
  • Rezervováno: Thursday, November 21, 2019
  • Cesta: Saturday, December 14, 2019 (Jeden směr)
  • Auto + 1
Almeria - Melilla
(Trasmediterranea)
€522
  • Rezervováno: Saturday, December 7, 2019
  • Cesta: Friday, December 20, 2019 - Friday, January 10, 2020
  • Auto + 2

Akční nabídky

  • Přístav Melilla
  • Přístav Melilla
  • Přístav Melilla

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Melilla pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Melilla si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Melillaon

Melilla Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Balearia

Edificio Estacion Maritima de Melilla, 52001, Melilla Ribera, Spain

Grandi Navi Veloci

Edificio Estacion Maritima de Melilla, 52001, Melilla Ribera, Spain

Naviera Armas

General Marina, 1, C.P. 52001, Morocco

Trasmediterranea

General Marina, 1, C.P. 52001, Marocco