Messina Trajekty

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Messina s AFerry. Trajekty do Messina, v Sicílie, jsou k dispozici od Eolské ostrovy a Itálie. Můžete si vzít trajekt do Messina z Salerno, Villa San Giovanni a Vulcano.

Messina Trajektové společnosti

Trajekty do / z Messina jsou provozovány společností Caronte & Tourist a Liberty Lines. Vzhledem k tomu, že společnosti 2 trajekty provozují a provozují služby Messina, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Messina, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Messina trajekty s Caronte & Tourist a Liberty Lines jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Messina bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Messina s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Messina, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Messina.

  • Messina Trajekty
  • Messina Trajekty
  • Messina Trajekty

Messina Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Caronte & Tourist

Messina - Molo Norimberga, 98122 Messina, Italy

Caronte & Tourist

Rada S. Francesco, , Italy

Liberty Lines

Molo d'imbarco Rizzo - Via Luigi Rizzo , 98122 (ME) , Italy