Montevideo Trajekty

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Montevideo Trasy

Rezervujte si trajekt do Montevideo s AFerry. Trajekty do Montevideo, v Uruguay, jsou k dispozici od Argentina,. Můžete si vzít trajekt do Montevideo z Buenos Aires.

Montevideo Trajektové společnosti

Trajekty do / z Montevideo jsou provozovány společností Colonia Express. Když hledáte trajekt do Montevideo, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Montevideo trajekty s Colonia Express jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Montevideo bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Montevideo s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Montevideo, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Montevideo.

Akční nabídky

  • Montevideo Trajekty
  • Montevideo Trajekty
  • Montevideo Trajekty

Montevideo Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Colonia Express

Terminal de Tres Cruces, Av. Italia y Blvd. Artigas, Local 31A, , Uruguay