Trajekt z Mykonos do Pireus

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

 • 7 přechodů týdně
  2 hod 40 min
  Získat cenu
 • 7 přechodů týdně
  4 hod 15 min
  Získat cenu
 • 7 přechodů týdně
  9 hod 25 min
  Získat cenu

Linka Mykonos Pireus spojuje Kyklady ostrovy s Recko, provozovány společností Blue Star Ferries, Hellenic Seaways a Sea Jets.

Rezervujte si trajekt z Mykonos do Pireus s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Mykonos do Pireus, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Mykonos do Pireus.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Mykonos do Pireus pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Mykonos do Pireus si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Mykonos do Pireus.