Naha Trajekty

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Naha Trasy

Rezervujte si trajekt do Naha s AFerry. Domácí služby v oblasti Japonsko jsou k dispozici od Naha do Kagoshima a Yoron.

Naha Trajektové společnosti

Trajekty do / z Naha jsou provozovány společností Marix Line. Když hledáte trajekt do Naha, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Naha trajekty s Marix Line jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Naha bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Naha s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Naha, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Naha.

Akční nabídky

  • Naha Trajekty
  • Naha Trajekty
  • Naha Trajekty

Naha Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

A Line Ferry

Naha terminal, Tondocho 2-1, Naha, Okinawa, 900-0035, Japan

Marix Line

900-0035 Nahaport terminal, Tondo cho 2-1, Naha shi, Okinawa ken, Japan