Trajekt z Naxos do Katapola

Mapa
 • Trajekt z Naxos do Katapola
  Trajekt z Naxos do Katapola

Obnovit nabídku

Trajekt z Naxos do Katapola s AFerry.

 • 7 přechodů týdně
  1 hod 9 min
  Získat cenu
 • 7 přechodů týdně
  1 hod 15 min
  Získat cenu
 • 3 přechodů týdně
  2 hod 55 min
  Získat cenu

Linka Naxos Katapola spojuje Kyklady ostrovy s Recko, provozovány společností Blue Star Ferries, Hellenic Seaways a Sea Jets. Porovnáváme ceny a časy pro Naxos do Katapola, ale ukážeme vám také ceny za Naxos do Aegiali abychom vám pomohli dostat se z Kyklady ostrovy do Recko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Naxos do Katapola s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Naxos do Katapola, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Naxos do Katapola.

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Naxos do Katapola pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Naxos do Katapola si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Naxos do Katapola.

Alternativní Trasy