Trajekt z Naxos do Rafina

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

 • 7 přechodů týdně
  4 hod 10 min
  Získat cenu
 • 1ové přechody denně
  4 hod 35 min
  Získat cenu
 • 7 přechodů týdně
  5 hod 35 min
  Získat cenu

Linka Naxos Rafina spojuje Kyklady ostrovy s Recko, provozovány společností Cyclades Fast Ferries, Golden Star Ferries a Sea Jets.

Rezervujte si trajekt z Naxos do Rafina s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Naxos do Rafina, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Naxos do Rafina.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Naxos do Rafina pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Naxos do Rafina si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Naxos do Rafina.