Trajekt z Nice do Ile Rousse

Mapa

Obnovit nabídku

  • občasné přejezdy
    4 hod 5 min
    Získat cenu

Linka Nice Ile Rousse spojuje Francie s Korsika, provozovány společností Corsica-Sardinia Ferries. Porovnáváme ceny a časy pro Nice do Ile Rousse, ale ukážeme vám také ceny za Marseille do Ile Rousse a Toulon do Ile Rousse abychom vám pomohli dostat se z Francie do Korsika v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Nice do Ile Rousse s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Nice do Ile Rousse, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Nice do Ile Rousse.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Nice do Ile Rousse pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Nice do Ile Rousse si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Nice do Ile Rousse.

Alternativní Trasy