Oma Trajekty

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Oma s AFerry. Domácí služby v oblasti Japonsko jsou k dispozici od Oma do Hakodate.

Oma Trajektové společnosti

Trajekty do / z Oma jsou provozovány společností Tsugaru Kaikyo Ferry. Když hledáte trajekt do Oma, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Oma trajekty s Tsugaru Kaikyo Ferry jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Oma bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Oma s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Oma, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Oma.

  • Oma Trajekty
  • Oma Trajekty
  • Oma Trajekty

Oma Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Tsugaru Kaikyo Ferry

Oma ferry terminal, 039-4601, Aomori-ken, Shimokita-gun, Oma-machi, Netanai 10, Japan