Oresundbron

Oresundbron
Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Rezervujte si trajekt společnosti Oresundbron trajektem snadno a rychle on-line na AFerry. Oresundbron nabízí celou řadu častých a rychlých plaveb po celé Dánsko a Svédsko. Na lodích Oresundbron jsou k dispozici zkušené posádky, které poskytují maximální komfort a spolehlivost. AFerry obsahuje užitečné informace o rezervování tras společnosti Oresundbron trajektem, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům společnosti Oresundbron trajektem. Porovnejte a rezervujte si levné Oresundbron trajekty do Kodaň a Malmö. Tak pro Vás také porovnáme nabídku Oresundbron s Scandlines Helsingor Helsingborg, Scandlines a Stena Line a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Porovnejte ceny všech provozovatelů Oresundbron pomocí nástroje pro porovnání cen výše.

Přehled

Informace o odbavení

Připravte si prosím 8místné číslo, abyste ho měli po ruce, jakmile se dostanete k mýtnici. U ručně obsluhovaných mýtnic předejte 8místné číslo obsluze, v pruzích pro platbu kartou zadejte 8místné číslo na klávesnici.

Trasy:
2
Nejkratší přechod:
Copenhagen - Malmo
10 min
Nejoblíbenější trasa:

Oresundbron Trasy

Akční nabídky

  • Porovnejte a rezervujte si levné Oresundbron trajekty do Kodan a Malmö!
  • Porovnejte a rezervujte si levné Oresundbron trajekty do Kodan a Malmö!

Video

Oresundbron YouTube Video