Trajekt Oslo

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Oslo Trasy

Rezervujte si trajekt do Oslo s AFerry. Trajekty do Oslo, v Norsko, jsou k dispozici od Dánsko a Německo. Můžete si vzít trajekt do Oslo z Frederikshavn, Kiel a Kodaň.

Oslo Trajektové společnosti

Trajekty do / z Oslo jsou provozovány společností Color Line, DFDS a Stena Line. Vzhledem k tomu, že společnosti 3 trajekty provozují a provozují služby Oslo, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Oslo, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Oslo trajekty s Color Line, DFDS a Stena Line jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Oslo bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Přístav Trajekt Oslo – přehledRezervujte si trajekt z/do Trajekt Oslo s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Oslo, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Oslo.

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Copenhagen - Oslo
(DFDS Seaways)
€447
  • Rezervováno: Tuesday, June 9, 2020
  • Cesta: Friday, July 17, 2020 (Jeden směr)
  • Auto + 2
Kiel - Oslo
(Color Line)
€1,242
  • Rezervováno: Sunday, June 21, 2020
  • Cesta: Tuesday, August 4, 2020 - Tuesday, August 25, 2020
  • Camper Van + 2

Akční nabídky

  • Přístav Oslo
  • Přístav Oslo
  • Přístav Oslo

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Oslo pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Oslo si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Osloon

Oslo Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Color Line

Color Line Terminalen, Hjortnes, 0250, Norway

DFDS

Utstikker II, Vippetangen, 0150, Norway

Stena Line

Stena Line A/S, Vippetangen, Utstikker 2, Oslo, N-0154, Norway