Paldiski Trajekty

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Paldiski Trasy

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Paldiski s AFerry. Trajekty do Paldiski, v Estonsko, jsou k dispozici od Svédsko. Můžete si vzít trajekt do Paldiski z Kapellskar.

Paldiski Trajektové společnosti

Trajekty do / z Paldiski jsou provozovány společností DFDS. Když hledáte trajekt do Paldiski, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Paldiski trajekty s DFDS jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Paldiski bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Paldiski s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Paldiski, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Paldiski.

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Kapellskar - Paldiski
(DFDS LISCO)
€254
  • Rezervováno: Wednesday, October 7, 2020
  • Cesta: Friday, December 18, 2020 (Jeden směr)
  • Auto + 4
  • Paldiski Trajekty
  • Paldiski Trajekty
  • Paldiski Trajekty

Paldiski Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

DFDS LISCO

Northern Port of Paldiski, Peetri 11, 768 05 Paldiski, Estonia