Trajekt z Palma do Barcelona

Mapa
 • Trajekt z Palma do Barcelona
  Trajekt z Palma do Barcelona

Obnovit nabídku

Trajekt z Palma do Barcelona s AFerry.

 • 6 přechodů týdně
  7 hod 15 min
  Získat cenu
 • 1ové přechody denně
  7 hod 30 min
  Získat cenu

Linka Palma Barcelona spojuje Baleáry s Spanelsko, provozovány společností Balearia a Trasmediterranea. Porovnáváme ceny a časy pro Palma do Barcelona, ale ukážeme vám také ceny za Palma do Denia, Palma do Gandia a Palma do Valencie abychom vám pomohli dostat se z Baleáry do Spanelsko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Palma do Barcelona s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Palma do Barcelona, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Palma do Barcelona.

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Palma do Barcelona pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Palma do Barcelona si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Palma do Barcelona.