Trajekt z Palma do Barcelona

Mapa

Obnovit nabídku

  • 6 přechodů týdně
    7 hod 15 min
    Získat cenu
  • 3ové přechody denně
    7 hod 30 min
    Získat cenu

Linka Palma Barcelona spojuje Baleáry s Spanelsko, provozovány společností Balearia a Trasmediterranea. Porovnáváme ceny a časy pro Palma do Barcelona, ale ukážeme vám také ceny za Palma do Denia, Palma do Gandia a Palma do Valencie abychom vám pomohli dostat se z Baleáry do Spanelsko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Palma do Barcelona s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Palma do Barcelona, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Palma do Barcelona.

Levné ceny Palma do Barcelona

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Palma do Barcelona pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Palma do Barcelona si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Palma do Barcelona.