Trajekt z Palma do Mahon

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • občasné přejezdy
    6 hod
    Získat cenu

Palma do Mahon je vnitřní cestou v Baleáry, provozovány společností Trasmediterranea. Porovnáváme ceny a časy pro Palma do Mahon, ale ukážeme vám také ceny za Alcudia do Ciutadella abychom vám pomohli dostat se v nejlepším čase Baleáry za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Palma do Mahon s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Palma do Mahon, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Palma do Mahon.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Palma do Mahon pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Palma do Mahon si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Palma do Mahon.