Trajekt z Palma do Valencie

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 1ové přechody denně
    3 hod 45 min
    Získat cenu
  • 6 přechodů týdně
    8 hod
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Palma Valencie spojuje Baleáry s Spanelsko, provozovány společností Balearia a Trasmediterranea. Porovnáváme ceny a časy pro Palma do Valencie, ale ukážeme vám také ceny za Palma do Barcelona, Palma do Denia a Palma do Gandia abychom vám pomohli dostat se z Baleáry do Spanelsko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Palma do Valencie s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Palma do Valencie, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Palma do Valencie.

Levné ceny Palma do Valencie

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Palma do Valencie pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Palma do Valencie si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Palma do Valencie.