Partnerský Program

Mapa

Obnovit nabídku

Zapojte se jako partner do největší on-line distribuční sítě trajektů, poskytněte svým zákazníkům výkonný on-line rezervační systém trajektů a začněte snadno a rychle vydělávat peníze prostřednictvím svého webu.

Co nabízíme?

AFerry.cz může poskytnout jedinečné on-line řešení pro rezervaci trajektů s přístupem k více než 50ti evropským provozovatelům trajektů v reálném čase a okamžitým potvrzením přes e-mail. Větší cestovatelské weby mohou využít náš on-line nástroj pro Vyhledávání cen trajektů, který umožňuje srovnání několika cen v jediné nabídce.

Můžeme také poskytnout nástroj pro rezervaci Hotelů a hotelů Disneyland, který funguje na stejném základě jako partnerský program pro trajekty. Zákazníci mohou vyhledávat v nabídce 30 000 evropských hotelů, provést rezervaci on-line a dynamicky si vytvořit balíček ubytování a trajektové přepravy s okamžitým potvrzením přes e-mail.

ak se mohu stát partnerem AFerry.cz a vydělávat peníze prostřednictví svého webu?

Pokud máte on-line cestovní kancelář nebo cestovatelské stránky a chcete dostávat provizi za prodej lodních lístků a hotelů v Evropě, prosím Kontaktujte nás, abyste se dozvěděli podrobnější informace a mohli ještě dnes začít vydělávat peníze prostřednictvím svého webu!

Jak to funguje?

Můžeme Vám poskytnout mini rezervační systém, který lze umístit kamkoli na Váš web. Pro větší cestovatelské stránky, které by měly přinést velké množství rezervací, můžeme rovněž zcela zdarma poskytnout jedinečnou příležitost k vytvoření značky.

Ferry booking interface - branded example Ferry travel confirmation screen - branded example Ferry booking confirmation and payment screen - branded example

Partnerský program pro Vás nepředstavuje naprosto žádné náklady. AFerry.cz nastaví unikátní rezervační vyhledávač a e-mailem zašle smluvní podmínky (pokud je požadujete).AFerry.cz poskytne URL pro přihlášení do systému (logon) a URL, kde můžete sledovat denní statistiky rezervací. Každý měsíc obdržíte výpis rezervací učiněných prostřednictvím Vašeho webu. Získaná provize je vyplácena měsíčně přímo na Váš účet.

Jaká je sazba provize?

AFerry.cz poskytuje vysoce konkurenční provize, spolu s nejvyspělejší technologií rezervace trajektů a nastavitelným partnerským programem na Internetu. Standardně poskytujeme všem partnerům rezervační vyhledávač na základě dělené provize. Pokud máte zájem o další podrobnosti o našich konkurenčních provizních sazbách a partnerském programu, prosím Kontaktujte nás a staňte se partnerem oblíbeného trajektového webu.