Trajekt Patras

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Patras Trasy

Rezervujte si trajekt do Patras s AFerry. Trajekty do Patras, v Recko, jsou k dispozici od Itálie. Můžete si vzít trajekt do Patras z 4 trajektové porty:

  • Ancona
  • Bari
  • Benátky
  • Brindisi

Patras Trajektové společnosti

Trajekty do / z Patras jsou provozovány společností ANEK Superfast, Grimaldi Lines a Minoan Lines. Vzhledem k tomu, že společnosti 3 trajekty provozují a provozují služby Patras, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Patras, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Patras trajekty s ANEK Superfast, Grimaldi Lines a Minoan Lines jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Patras bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Patras s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Patras, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Patras.

Akční nabídky

  • Přístav Patras
  • Přístav Patras
  • Přístav Patras

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Patras pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Patras si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Patrason

Patras Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

ANEK Superfast

South Port (New), Akti Dymeon Street, Patras, Greece

Levante Ferries

Patras Ferry Terminal , Patras 262 23, Greece

Grimaldi Lines

South Port (New), Akti Dymeon Street, Patras, Greece

Minoan Lines

South Port (New), Akti Dymeon Street, Patras, Greece