Trajekt Pembroke

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Pembroke Trasy

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Pembroke s AFerry. Trajekty do Pembroke, v Wales, jsou k dispozici od Irsko. Můžete si vzít trajekt do Pembroke z Rosslare.

Pembroke Trajektové společnosti

Trajekty do / z Pembroke jsou provozovány společností Irish Ferries. Když hledáte trajekt do Pembroke, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Pembroke trajekty s Irish Ferries jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Pembroke bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Pembroke s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Pembroke, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Pembroke.

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Rosslare - Pembroke
(Irish Ferries)
€383
  • Rezervováno: Sunday, August 30, 2020
  • Cesta: Thursday, November 5, 2020 - Thursday, November 19, 2020
  • Auto + 2
  • Přístav Pembroke
  • Přístav Pembroke
  • Přístav Pembroke

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Pembroke pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Pembroke si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Pembrokeon

Pembroke Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Irish Ferries

Pembroke Dock, Pembrokeshire, SA72 6UF, United Kingdom