Picton Trajekty

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Picton Trasy

Rezervujte si trajekt do Picton s AFerry. Domácí služby v oblasti Nový Zéland jsou k dispozici od Picton do Wellington.

Picton Trajektové společnosti

Trajekty do / z Picton jsou provozovány společností Bluebridge a Interislander. Vzhledem k tomu, že společnosti 2 trajekty provozují a provozují služby Picton, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Picton, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Picton trajekty s Bluebridge a Interislander jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Picton bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Picton s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Picton, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Picton.

Akční nabídky

  • Picton Trajekty
  • Picton Trajekty
  • Picton Trajekty

Picton Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Bluebridge

1 Lagoon Road, Picton, , New Zealand

Interislander

Auckland Street, Central Picton, New Zealand