Trajekt z Piombino do Cavo

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 4ové přechody denně
    30 min
    Získat cenu
  • 4ové přechody denně
    15 min
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Piombino Cavo spojuje Itálie s Elba, provozovány společností Moby Lines a Toremar. Porovnáváme ceny a časy pro Piombino do Cavo, ale ukážeme vám také ceny za Piombino do Portoferraio a Piombino do Rio Marina abychom vám pomohli dostat se z Itálie do Elba v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Piombino do Cavo s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Piombino do Cavo, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Piombino do Cavo.

Levné ceny Piombino do Cavo

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Piombino do Cavo pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Piombino do Cavo si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Piombino do Cavo.