Trajekt z Piombino do Porto Vecchio

 • Trajekt z Piombino do Porto Vecchio
  Trajekt z Piombino do Porto Vecchio

Piombino do Porto Vecchio společnosti

  • Corsica-Sardinia Ferries
  • občasné přejezdy
  • 4 hod 45 min
  • Hledat

Linka Piombino Porto Vecchio spojuje Itálie s Korsika, provozovány společností Corsica-Sardinia Ferries. Porovnáváme ceny a časy pro Piombino do Porto Vecchio, ale ukážeme vám také ceny za Janov do Bastia, Livorno do Bastia a Savona do Bastia abychom vám pomohli dostat se z Itálie do Korsika v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Průměrná cena, kterou naši zákazníci našli v nedávné době Piombino do Porto Vecchio, je 246 .

Rezervujte si trajekt z Piombino do Porto Vecchio s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Piombino do Porto Vecchio, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Piombino do Porto Vecchio.

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Piombino do Porto Vecchio pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Piombino do Porto Vecchio si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Piombino do Porto Vecchio.

Registrovat se k zasílání nabídek

Ziskej nas newsletter a nezmeskej nase nabidky

Alternativní Trasy