Trajekt z Piombino do Portoferraio

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

 • 8ové přechody denně
  1 hod
  Získat cenu
 • 13ové přechody denně
  40 min
  Získat cenu
 • 3ové přechody denně
  40 min
  Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Piombino Portoferraio spojuje Itálie s Elba, provozovány společností Corsica-Sardinia Ferries, Moby Lines a Toremar. Porovnáváme ceny a časy pro Piombino do Portoferraio, ale ukážeme vám také ceny za Piombino do Cavo a Piombino do Rio Marina abychom vám pomohli dostat se z Itálie do Elba v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Piombino do Portoferraio s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Piombino do Portoferraio, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Piombino do Portoferraio.

Levné ceny Piombino do Portoferraio

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Piombino do Portoferraio pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Piombino do Portoferraio si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Piombino do Portoferraio.