Trajekt z Pireus do Heraklion

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 1 přechodů týdně
    16 hod 50 min
    Získat cenu
  • 7 přechodů týdně
    9 hod
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Pireus Heraklion spojuje Recko s Kréta, provozovány společností ANEK Superfast a Minoan Lines. Porovnáváme ceny a časy pro Pireus do Heraklion, ale ukážeme vám také ceny za Pireus do Chania abychom vám pomohli dostat se z Recko do Kréta v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Pireus do Heraklion s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Pireus do Heraklion, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Pireus do Heraklion.

Levné ceny Pireus do Heraklion

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Pireus do Heraklion pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Pireus do Heraklion si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Pireus do Heraklion.