Trajekt z Pireus do Mykonos

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 1ové přechody denně
    4 hod 15 min
    Získat cenu
  • 7 přechodů týdně
    2 hod 35 min
    Získat cenu

Linka Pireus Mykonos spojuje Recko s Kyklady ostrovy, provozovány společností Blue Star Ferries, Hellenic Seaways a Sea Jets.

Rezervujte si trajekt z Pireus do Mykonos s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Pireus do Mykonos, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Pireus do Mykonos.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Pireus do Mykonos pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Pireus do Mykonos si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Pireus do Mykonos.