Trajekt z Pireus do Serifos

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

 • 1ové přechody denně
  4 hod 35 min
  Získat cenu
 • Aegean Speed Lines provozuje trajektové přejezdy na trase Piraeus - Serifos
  6 přechodů týdně
  2 hod 30 min
  Získat cenu
 • 7 přechodů týdně
  2 hod 5 min
  Získat cenu

Linka Pireus Serifos spojuje Recko s Kyklady ostrovy, provozovány společností Aegean Speed Lines , Sea Jets a Zante Ferries.

Rezervujte si trajekt z Pireus do Serifos s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Pireus do Serifos, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Pireus do Serifos.

Levné ceny Pireus do Serifos

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Pireus do Serifos pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Pireus do Serifos si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Pireus do Serifos.