Trajekt Ponza

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Ponza Trasy

 • Casamicciola Terme až Ponza / Ponza až Casamicciola Terme
  5 přechodů týdně
  2 hod 55 min
 • Naples až Ponza / Ponza až Naples
  5 přechodů týdně
  2 hod 50 min

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Ponza s AFerry. Domácí služby v oblasti Itálie jsou k dispozici od Ponza do Terracina.

Ponza Trajektové společnosti

Trajekty do / z Ponza jsou provozovány společností NLG. Když hledáte trajekt do Ponza, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Ponza trajekty s NLG jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Ponza bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Ponza s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Ponza, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Ponza.
 • Přístav Ponza
 • Přístav Ponza
 • Přístav Ponza

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Ponza pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Ponza si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Ponzaon

Ponza Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

SNAV

Banchina Molo di Fazio , I - 04027 Ponza , Italy