Trajekt Poole

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Poole Trasy

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Poole s AFerry. Trajekty do Poole, v Anglie, jsou k dispozici od Francie, Kanál Island a Normanských ostrovech. Můžete si vzít trajekt do Poole z Cherbourg, Guernsey a Jersey.

Poole Trajektové společnosti

Trajekty do / z Poole jsou provozovány společností Brittany Ferries a Condor Ferries. Vzhledem k tomu, že společnosti 2 trajekty provozují a provozují služby Poole, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Poole, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Poole trajekty s Brittany Ferries a Condor Ferries jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Poole bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Poole s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Poole, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Poole.
  • Přístav Poole
  • Přístav Poole
  • Přístav Poole

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Poole pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Poole si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Pooleon

Poole Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Brittany Ferries

New Harbour Road, Poole, Dorset, BH15 4AJ, United Kingdom

Condor Ferries

The Passenger Terminal, New Harbour Road South, Hamworthy, Poole, Dorset, BH15 4AJ, United Kingdom

LD Lines

New Harbour Road, Poole, Dorset, BH15 4AJ, England