Trajekt z Porto Torres do Civitavecchia

Mapa

Obnovit nabídku

  • 2 přechodů týdně
    7 hod
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Porto Torres Civitavecchia spojuje Sardinie s Itálie, provozovány společností Grimaldi Lines. Porovnáváme ceny a časy pro Porto Torres do Civitavecchia, ale ukážeme vám také ceny za 4 dalších trajektů abychom vám pomohli dostat se z Sardinie do Itálie v nejlepším čase za nejlepší cenu:

  • Arbatax do Civitavecchia
  • Cagliari do Civitavecchia
  • Cagliari do Neapol
  • Olbia do Civitavecchia

Rezervujte si trajekt z Porto Torres do Civitavecchia s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Porto Torres do Civitavecchia, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Porto Torres do Civitavecchia.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Porto Torres do Civitavecchia pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Porto Torres do Civitavecchia si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Porto Torres do Civitavecchia.