Trajekt z Porto Torres do Porto Vecchio

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 1 přechodů týdně
    3 hod 30 min
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Porto Torres Porto Vecchio spojuje Sardinie s Korsika, provozovány společností Corsica-Sardinia Ferries. Porovnáváme ceny a časy pro Porto Torres do Porto Vecchio, ale ukážeme vám také ceny za 4 dalších trajektů abychom vám pomohli dostat se z Sardinie do Korsika v nejlepším čase za nejlepší cenu:

  • Golfo Aranci do Porto Vecchio
  • Porto Torres do Ajaccio
  • Porto Torres do Propriano
  • Santa Teresa di Gallura do Bonifacio

Rezervujte si trajekt z Porto Torres do Porto Vecchio s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Porto Torres do Porto Vecchio, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Porto Torres do Porto Vecchio.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Porto Torres do Porto Vecchio pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Porto Torres do Porto Vecchio si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Porto Torres do Porto Vecchio.