Trajekt z Porto Torres do Propriano

Mapa

Obnovit nabídku

  • 2 přechodů týdně
    3 hod 30 min
    Získat cenu

Linka Porto Torres Propriano spojuje Sardinie s Korsika, provozovány společností La Meridionale. Porovnáváme ceny a časy pro Porto Torres do Propriano, ale ukážeme vám také ceny za 4 dalších trajektů abychom vám pomohli dostat se z Sardinie do Korsika v nejlepším čase za nejlepší cenu:

  • Golfo Aranci do Porto Vecchio
  • Porto Torres do Ajaccio
  • Porto Torres do Porto Vecchio
  • Santa Teresa di Gallura do Bonifacio

Rezervujte si trajekt z Porto Torres do Propriano s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Porto Torres do Propriano, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Porto Torres do Propriano.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Porto Torres do Propriano pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Porto Torres do Propriano si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Porto Torres do Propriano.

Alternativní Trasy