Trajekt z Porto Vecchio do Piombino

Mapa

Obnovit nabídku

  • občasné přejezdy
    9 hod 15 min
    Získat cenu

Linka Porto Vecchio Piombino spojuje Korsika s Itálie, provozovány společností Corsica-Sardinia Ferries. Porovnáváme ceny a časy pro Porto Vecchio do Piombino, ale ukážeme vám také ceny za Bastia do Janov, Bastia do Livorno a Bastia do Savona abychom vám pomohli dostat se z Korsika do Itálie v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Porto Vecchio do Piombino s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Porto Vecchio do Piombino, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Porto Vecchio do Piombino.

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Porto Vecchio do Piombino pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Porto Vecchio do Piombino si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Porto Vecchio do Piombino.

Alternativní Trasy