Trajekt z Porto Vecchio do Porto Torres

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 1 přechodů týdně
    3 hod 30 min
    Získat cenu

Alternativní Trasy

Linka Porto Vecchio Porto Torres spojuje Korsika s Sardinie, provozovány společností Corsica-Sardinia Ferries. Porovnáváme ceny a časy pro Porto Vecchio do Porto Torres, ale ukážeme vám také ceny za 4 dalších trajektů abychom vám pomohli dostat se z Korsika do Sardinie v nejlepším čase za nejlepší cenu:

  • Ajaccio do Porto Torres
  • Bonifacio do Santa Teresa di Gallura
  • Porto Vecchio do Golfo Aranci
  • Propriano do Porto Torres

Rezervujte si trajekt z Porto Vecchio do Porto Torres s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Porto Vecchio do Porto Torres, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Porto Vecchio do Porto Torres.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Porto Vecchio do Porto Torres pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Porto Vecchio do Porto Torres si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Porto Vecchio do Porto Torres.