Trajekt z Portoferraio do Piombino

Mapa

Obnovit nabídku

  • 11ové přechody denně
    30 min
  • 8ové přechody denně
    1 hod

Alternativní Trasy

Linka Portoferraio Piombino spojuje Elba s Itálie, provozovány společností Corsica-Sardinia Ferries, Moby Lines a Toremar. Porovnáváme ceny a časy pro Portoferraio do Piombino, ale ukážeme vám také ceny za Cavo do Piombino a Rio Marina do Piombino abychom vám pomohli dostat se z Elba do Itálie v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Portoferraio do Piombino s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Portoferraio do Piombino, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Portoferraio do Piombino.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Portoferraio do Piombino pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Portoferraio do Piombino si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Portoferraio do Piombino.