Trajekt z Portoferraio do Piombino

Mapa
 • Trajekt z Portoferraio do Piombino
  Trajekt z Portoferraio do Piombino

Obnovit nabídku

Trajektová trasa Portoferraio Piombino s Corsica-Sardinia Ferries, Moby Lines, a Toremar - Ceny od €210

 • 4ové přechody denně
  40 min
  Získat cenu
 • 10ové přechody denně
  1 hod
  Získat cenu
 • 14ové přechody denně
  30 min
  Získat cenu

Linka Portoferraio Piombino spojuje Elba s Itálie, provozovány společností Corsica-Sardinia Ferries, Moby Lines a Toremar. Porovnáváme ceny a časy pro Portoferraio do Piombino, ale ukážeme vám také ceny za Cavo do Piombino a Rio Marina do Piombino abychom vám pomohli dostat se z Elba do Itálie v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Portoferraio do Piombino s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Portoferraio do Piombino, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Portoferraio do Piombino.

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Portoferraio do Piombino pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Portoferraio do Piombino si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Portoferraio do Piombino.

Alternativní Trasy