Trajekt Portoferraio

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Portoferraio Trasy

Rezervujte si trajekt do Portoferraio s AFerry. Trajekty do Portoferraio, v Elba, jsou k dispozici od Itálie a Korsika. Můžete si vzít trajekt do Portoferraio z Bastia a Piombino.

Portoferraio Trajektové společnosti

Trajekty do / z Portoferraio jsou provozovány společností Corsica-Sardinia Ferries, Moby Lines a Toremar. Vzhledem k tomu, že společnosti 3 trajekty provozují a provozují služby Portoferraio, srovnání může být velmi užitečné, aby vám pomohla najít nejlepší cenu v nejlepším čase pro vás. Když hledáte trajekt do Portoferraio, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Portoferraio trajekty s Corsica-Sardinia Ferries, Moby Lines a Toremar jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Portoferraio bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Portoferraio s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Portoferraio, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Portoferraio.

Nejnovější ceny

Trasa Cena Podrobnosti o ceně
Piombino - Portoferraio
(Toremar)
€175
  • Rezervováno: Sunday, July 19, 2020
  • Cesta: Tuesday, September 1, 2020 (Jeden směr)
  • Auto + 3

Akční nabídky

  • Přístav Portoferraio
  • Přístav Portoferraio
  • Přístav Portoferraio

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Portoferraio pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Portoferraio si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Portoferraioon

Portoferraio Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Corsica-Sardinia Ferries

Stazione Marittima, 57037 Portoferraio, Elba

Moby Lines

Viale Ninci, I - 57037, Portoferraio, Elba

Toremar

Calata Italia 42, 57037 Portoferraio, Elba