Porto Heli Trajekty

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Porto Heli Trasy

 • Ermioni až Porto Heli / Porto Heli až Ermioni
  3ové přechody denně
  40 min
 • Hydra až Porto Heli / Porto Heli až Hydra
  3ové přechody denně
  1 hod 10 min
 • Poros až Porto Heli / Porto Heli až Poros
  3ové přechody denně
  1 hod 50 min
 • Spetses až Porto Heli / Porto Heli až Spetses
  3ové přechody denně
  10 min

Rezervujte si trajekt do Porto Heli s AFerry. Domácí služby v oblasti Recko jsou k dispozici od Porto Heli do Hydra a Pireus.

Porto Heli Trajektové společnosti

Trajekty do / z Porto Heli jsou provozovány společností Hellenic Seaways. Když hledáte trajekt do Porto Heli, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Porto Heli trajekty s Hellenic Seaways jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Porto Heli bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Porto Heli s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Porto Heli, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Porto Heli.

Akční nabídky

 • Porto Heli Trajekty
 • Porto Heli Trajekty
 • Porto Heli Trajekty

Porto Heli Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Hellenic Seaways

Porto Heli Port, Epidavrou-Kosta Street, Port Heli (Porto Cheli), Greece