Porto Horta Trajekty

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Porto Horta s AFerry. Domácí služby v oblasti Azory jsou k dispozici od Porto Horta do Madalena, Porto de S. Roque a Porto Velas.

Porto Horta Trajektové společnosti

Trajekty do / z Porto Horta jsou provozovány společností Atlânticoline. Když hledáte trajekt do Porto Horta, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Porto Horta trajekty s Atlânticoline jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Porto Horta bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Porto Horta s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Porto Horta, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Porto Horta.

  • Porto Horta Trajekty
  • Porto Horta Trajekty
  • Porto Horta Trajekty

Porto Horta Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Atlânticoline

Terminal Marítimo do Porto da Horta. Angústias, Conceiçao., 9900-023, HORTA, Ilha do Faial, Portugal