Positano Trajekty

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Positano Trasy

  • Capri až Positano / Positano až Capri
    2ové přechody denně
    25 min

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Positano s AFerry. Domácí služby v oblasti Itálie jsou k dispozici od Positano do Amalfi a Salerno.

Positano Trajektové společnosti

Trajekty do / z Positano jsou provozovány společností Travelmar. Když hledáte trajekt do Positano, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Positano trajekty s Travelmar jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Positano bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt do Positano s predními provozovateli trajektu snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje uzitecné informace o rezervování trajekt do Positano, aktuálních akcních nabídkách, plavebních rádech a prístupu k nejlevnejsím lodním lístkum na trajekt do Positano.

  • Positano Trajekty
  • Positano Trajekty
  • Positano Trajekty

Positano Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

Travelmar

Via Marina Grande, , 84017 Positano SA, , Italy