Trajekt Propriano

Mapa

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

Propriano Trasy

Akční nabídky

Rezervujte si trajekt do Propriano s AFerry. Trajekty do Propriano, v Korsika, jsou k dispozici od Francie a Sardinie. Můžete si vzít trajekt do Propriano z Marseille a Porto Torres.

Propriano Trajektové společnosti

Trajekty do / z Propriano jsou provozovány společností La Meridionale. Když hledáte trajekt do Propriano, budeme vždy ukazovat několik časů jen v případě, že je levnější než dříve zvolený čas.

Propriano trajekty s La Meridionale jsou známé svým komfortem a vysokou úrovní služeb a budete se cítit jako vaše dovolená začala v okamžiku, kdy jste vstoupili na palubu. Cestování do Propriano bude snadné a bezproblémové. Začněte tím, že si rezervujete dnes, je to rychlé a snadné.

Rezervujte si trajekt z/do Trajekt Propriano s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na Aferry.cz. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajektů z/do Trajekt Propriano, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekty z/do Trajekt Propriano.
  • Přístav Propriano
  • Přístav Propriano
  • Přístav Propriano

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajektů z/do Trajekt Propriano pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z/do Trajekt Propriano si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z/do Trajekt Proprianoon

Propriano Mapa

Zobrazit mapu

Adresa přístavu

La Meridionale

15 Quai l' Herminier, 20110 Propriano, Corsica

Corsica Linea

15 Quai l'Herminier, 20110 Propriano, Corsica