Trajekt z Puttgarden do Rodby

Mapa

Obnovit nabídku

Turistické rady pro trajekty společnosti Coronavirus

Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou podle našeho nejlepšího vědomí správné v době, kdy jsme obdrželi stejné informace od provozovatelů trajektů. Situace se rychle mění a my se pokusíme udržet web aktualizovaný, jakmile dostaneme aktualizace od trajektových společností.

  • 43ové přechody denně
    45 min
    Získat cenu

Linka Puttgarden Rodby spojuje Německo s Dánsko, provozovány společností Scandlines. Porovnáváme ceny a časy pro Puttgarden do Rodby, ale ukážeme vám také ceny za Rostock do Gedser abychom vám pomohli dostat se z Německo do Dánsko v nejlepším čase za nejlepší cenu.

Rezervujte si trajekt z Puttgarden do Rodby s předními provozovateli trajektů snadno a rychle on-line na AFerry. Tato stránka obsahuje užitečné informace o rezervování trajekt z Puttgarden do Rodby, aktuálních akčních nabídkách, plavebních řádech a přístupu k nejlevnějším lodním lístkům na trajekt z Puttgarden do Rodby.

Levné ceny Puttgarden do Rodby

Dalších 7 dní

Na základě rezervace cestujících tento týden s autem.

Akční nabídky

Jak provést rezervaci

Porovnejte ceny všech provozovatelů trajekt z Puttgarden do Rodby pomocí nástroje pro porovnání cen výše, který poskytuje přehled aktuálních cen a dostupnosti. Trajekt z Puttgarden do Rodby si můžete zarezervovat také pomocí vyhledávače tras. Jednoduše zvolte trasu a přepravní požadavky, klikněte na “Hledat” nebo “Ukázat cenu” a ještě dnes si rezervujte trajekt z Puttgarden do Rodby.